Slapukai

SPORTMINE SLAPUKŲ POLITIKA

Siekdami užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę svetainėje naudojame slapukus. Ši slapukų politika nurodo kurie slapukai yra naudojami mūsų interneto svetainėje, kokiomis techninėmis priemonėmis bei kokiems tikslams jie veikia.

Sąvokos

“Slapukai” (angl. Cookies) yra mažos tekstinės bylos su unikaliais identifikavimo numeriais, kurios yra perkeliamos iš www.sportmine.lt į tinklalapyje apsilankiusio asmens kompiuterį. Slapukai gali būti naudojami asmens atpažinimui, išsaugant tinklalapio nustatymus, kaip serverio pusės sesijos identifikatorius, ar bet kaip kitaip, jei tai įmanoma pasiekti saugant tekstinius duomenis.

Terminas „tinklalapio indikatorius“ (angl. Web beacons) reiškia trumpas kodo dalis, kurios yra įterpiamos į tinklalapius ar elektroninius laiškus.

Slapukų naudojimo tikslas

Sportmine naudoja slapukus ir „tinklalapio indikatorius“ siekdami  tinklalapio naudotojui pateikti pilnesnę bei labiau suasmenintą patirtį naudojantis mūsų interneto svetaine. Šios technologijos leidžia geriau suprasti vartotojo elgesį bei palengvinti ir įvertinti Sportmine platformos, reklamos ir paieškos efektyvumą, taip pat išanalizuoti tendencijas ir pagerinti teikiamų paslaugų kokybę.

Įspėjimas vartotojui ir vartotojo sutikimo gavimas

Apsilankius tinklalapyje www.sportmine.lt pirmą kartą, ekrano apatiniame kairiajame kampe pasirodo informacinis skydelis, įspėjantis vartotoją, jog tinklalapyje yra naudojami slapukai, nurodyti šioje Sportmine slapukų politikoje. Reklaminiame skydelyje klausiama, ar Jūs norite sužinoti daugiau informacijos ir pateikiama nuorodą į šią slapukų politiką. Jei Jūs pasirinksite ignoruoti perspėjimą ir tęsite tinklalapio naudojimą, mes patalpinsime slapuką Jūsų kompiuteryje užfiksuodami šį pasirinkimą ir Jūsų tolesnis naršymas tinklalapyje bus laikomas sutikimu su Sportmine slapukų naudojimu. Apsilankius www.sportmine.lt ateityje, perspėjimas apie slapukų naudojimą nebepasirodys Jūsų ekrane, tačiau galimybė vartotojui atsisakyti slapukų naudojimo visada egzistuoja per vartotojo naršyklės nustatymus.

Naudojamų slapukų tipai

PAVADINIMASPASKIRTISGALIOJIMASTIPAS
XSRF-TOKENSaugumo sumėtimaisSesijaEsminis
__sharethis_cookie_test__Saugumo sumėtimaisSesijaEsminis
sportminelt_sessionIdentifikuoja prisijungusį vartotoją2 metaiEsminis